День-Валентина-подарунки-меми-чи-справжнє-кохання

Красиві слова про вічну любов, романтичні вечері у затишних ресторанах, ефектні подарунки і мелодійні серенади під вікнами — чого тільки не побачиш у День Валентина. І дорослі, і зовсім юні особи 14 лютого щосили намагаються порадувати та ощасливити свою кохану половинку. Цього зимового дня хлопці та дівчата освідчуються один одному в коханні, а у переповнених РАЦЗах щасливі пари реєструють шлюби і клянуться у вірності навік. У різних країнах цей особливий, святковий день відзначається по-різному, і найпопулярніший він, звісно ж, серед молоді. 

День закоханих, подарунки, світлина

Найвідоміші легенди про День Валентина 

Милий, та водночас бешкетний символ дня усіх закоханих — оголений малюк Купідон, який влучає у серця молодих людей спеціальними стрілами любові. Це дає підстави стверджувати, що свято все ж перейшло до нас із язичницьких вірувань наших предків. Проте зворушливі легенди про неймовірну силу та сміливість Валентина (священника чи ні???) живі й досі. 

  • За однією теорією, римський християнський єпископ саме 14 лютого таємно обвінчав усі пари, шлюб для яких був офіційно неможливий. Справа в тому, що у ІІІ ст. імператор Клавдій видав указ, який забороняв створення сімей військовослужбовцями. Мовляв, чоловіки, емоційно прив’язані до дружин та дітей, не можуть бути хоробрими, відважними та безстрашними воїнами. Наперекір указу римського імператора, єпископ зимового лютневого дня все ж таки обвінчав закоханих, за що згодом і постраждав. 
  • Інша легенда розповідає нам не менш вражаючу історію. Юнак-цілитель Валентин був палко закоханий у сліпу доньку тюремщика, але не міг їй освідчитись. Оскільки молодий чоловік не поділяв поглядів Риму, він був схоплений та відправлений до в’язниці. Перебуваючи у холодній та сирій камері, закоханий юнак переконав тюремщика привести доньку. Валентин, володіючи неймовірними зціляючими можливостями, зробив нечуване досі чудо. Дівчина раптом побачила навколишній світ на власні очі. Дізнавшись про це, римські правителі наказали обезглавити небезпечного юнака. У ніч перед стратою закоханий хлопець написав зціленій красуні прощального листа, завершивши його словами: “Від твого Валентина”. 14 лютого юнака не стало. 

Свято усіх закоханих: як відзначають День Валентина сьогодні 

Існував чи не існував свого часу загадковий Валентин, нам не судилось дізнатись. Що ми можемо стверджувати точно, так це те, що популярне лютневе свято “зліплене” із християнських та язичницьких древньоримських традицій. Проте сучасний світ вважає 14 лютого Днем усіх закоханих і досить гучно його відзначає. Про неординарне, доволі популярне свято щороку створюють веселі, позитивні меми та вигадують безліч цікавих добродушних жартів. 

Свято закоханих - солодощі, світлина

Вітальні листівки-валентинки, букети квітів, тематично оформлені солодощі, ювелірні прикраси, набори косметики, комплекти спокусливої білизни — на День Валентина подарунки ллються рікою. Романтичне свято дає можливість кожному проявити фантазію, креативність та увагу до коханих на всі 100 відсотків. До речі, веселі розваги, приємні прогулянки та шквал позитивних емоцій, що люди отримують у цей день, здатні надовго закарбуватись у пам’яті та частенько зігрівати душу гарними, соковитими спогадами. 

День Валентина: відзначати чи ні? 

14 лютого не є ані державним, ані релігійним святом. Проте існує традиція саме у цей день дарувати коханим приємні подарунки, незабутні прогулянки, романтичні сюрпризи, душевне тепло, проявляти увагу, ніжність та турботу. 

І все ж, блог Світ і мама бажає усім цінувати і любити дорогих серцю людей не лише у День Валентина, а кожної миті, незалежно від дати на календарі чи пори року за вікном. Бо ж якщо Ваша половинка дійсно для Вас важлива, вона заслуговує на особливе, трепетне, ніжне ставлення у будь-який час… 

Взаємних, щирих, справжніх, глибоких і чистих Вам почуттів на усе життя! Кохайте і будьте кохані! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *