Море-у-Польщі-яке-ж-воно-насправді

Уявіть, ви виїжджаєте влітку з України до сусідньої країни-сестри, і через зовсім трохи часу опиняєтесь на теплому пісочному узбережжі й насолоджуєтесь тихим ритмом прибою… Так, так, море у Польщі дійсно є, а літня спекотна погода дозволяє провести тут чудовий, незабутній уікенд.

Море у Польщі, кам'янистий пляж, світлина

Глянувши на карту, розуміємо: сусідня з нами країна розташована дещо північніше. Проте цей факт зовсім не виключає можливості позасмагати, поніжитись на сонці й попірнати у пінні хвилі загадкового Балтійського моря. 

Довжина польського узбережжя складає 770 кілометрів, а його найбільшою гордістю вважаються численні широкі піщані пляжі. Доволі розвинена сучасна інфраструктура, прекрасні рекреаційно-відпочинкові зони та доглянута акваторія роблять відпочинок на морі у Польщі максимально привабливим, комфортним, легким і незабутнім.

Широкий пісочний пляж у Польщі, Гдиня

Національні парки Балтійського моря у Польщі  

Якщо Ви таки опинитесь на знаменитому Балтійському морі, неодмінно майте на увазі, що тут є можливість побачити дику природу в двох надзвичайно цікавих національних парках: Волінському та Словінському. Волінський національний парк розташований зовсім недалеко від західного кордону країни. На його території є наймальовничіша ділянка польського скелястого узбережжя, химерні валуни та дивовижного кольору «Бірюзове озеро». Словінський національний парк — це найбільша у Європі територія рухомих сипучих пісків. Їхня площа становить приблизно 500 га, що дійсно вражає. Вся місцевість схожа на заворожуючу піщану пустелю. Деякі дюни переміщаються на схід зі швидкістю до 10 метрів на рік. Найвища, що спостерігалася у цих місцях, мала висоту 42 метри над рівнем моря.

У парку живе понад 250 видів птахів.

Балтійське море, пісочний берег, дюни неподалік, світлина

Балтика, і зокрема море у Польщі, є найбільш цікавими у теплий період року, тобто з травня по вересень. Тутешній лагідний клімат дозволяє нам, українцям, забути про важку акліматизацію. Балтійське море дає можливість усім туристам насолоджуватись фантастичним, казковим відпочинком з першого дня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *