Ти-найкраща-мама

Просто повір, це дійсно так, саме Ти – найкраща Мама для свого найріднішого маляти! 

Колись у Твоєму житті відбулось незабутнє перше побачення — народження довгоочікуваної, дорогоцінної, коханої дитини. Ця трепетна зустріч стала початком вічної, безкінечної любові на усе життя. Тоді Ти отримала найщедріший подарунок Неба — найбільше щастя у житті. Маленькі, крихітні рученьки, пухкенькі щічки, такий хвилюючий перший крик новонародженого маляти Ти пам’ятатимеш завжди… 

Мама-і-маля, світлина

Життя вже ніколи не буде колишнім… Тепер крихітне щастя оселилось зовсім поруч! Твоя безмежна любов, радість, натхнення, Твої крила й сенс життя… Тепер Твоє серце б’ється в унісон із сердечком рідної, коханої дитинки! 

Навіть, якщо тобі складно, Ти все одно найкраща Мама! 

Материнство — це важлива, відповідальна й доволі непроста місія, доручена абсолютно не кожній жінці. Так, виховання дитини буває складним, тривожним, деколи й сумним. Часом приходить відчуття розчарування у власних можливостях і ностальгія за пройдешнім безтурботним життям. Іноді навіть настає емоційне вигорання… 

Знай, ти важлива для своєї дитини кожної миті! Пишайся, Ти — найкраща Мама, найвірніший друг, найдорожча людина в усьому Всесвіті для крихітної, найдорожчої кровиночки! 

Обійми-матері, світлина

Малесенькі оченята, що так ніжно дивляться на Тебе, упевнено думають, що Ти прекрасна, мудра, терпелива. Тоненькі, тендітні рученьки, що тягнуться обійняти, вважають Тебе найсильнішою, найхоробрішою, найвитривалішою супержінкою. Невеличкий ротик-щебетун безмежно щасливий, бо він ситий — найкраща Мама кладе у нього корисну їжу і солодкі смаколики. Тендітна невидима душа наповнюється щастям, спокоєм, упевненістю й довірою від самої лише Твоєї присутності! Крихітне сердечко світиться яскравими вогниками радості, бо у нього є Мама! 

Дитина любить просто так… 

Ріднісіньке маля — це, мабуть, єдина людина, якій байдуже, як Ти виглядаєш, у що вдягнена, скільки маєш грошей. Дитина любить щиро і безумовно. Вона любить просто так, бо Ти єдина для неї — найкраща Мама, а Твої приємні, теплі, ніжні обійми — це куточок Раю! 

Материнська любов, світлина

Дорога, благословенна Небом Мамо, бережи себе! Пам’ятай, ніхто й ніколи не любитиме твоїх малят так, як Ти! Вір, що точно робиш для них все можливе й неможливе. Знай, що колись настане час, і всі твої старання й труди у нелегкій справі материнства вернуться щедрою сторицею. 

Ти дійсно найкраща Мама в світі! 

Пам’ятай про це завжди! 

Світ і Мама 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *