Зоопарк-Лімпопо

Найвідоміший, найцікавіший та найбільший звіринець на теренах Західної України — це, безперечно, зоопарк “Лімпопо”. Він знаходиться у Львівській області, неподалік міста Дрогобич, у селі Меденичі. Чудесний приватний зоопарк гостинно прилаштував понад 300 видів різноманітних тварин. Цікаві екзотичні звірята, які тут мешкають, представляють практично усю світову фауну. Деякі з них занесені до Міжнародної Червоної книги та Червоної Книги України. 

Леви-зоопарк-світлина
Фото левів – Зоопарк “Лімпопо” / Zoo “Limpopo”, Фейсбук-сторінка

Котячі 

Кілька видів тигрів, левів, рисі, пуми, ягуари, леопарди, дикі коти і сервали з першого погляду зачаровують своєю грацією, величчю та неповторністю. Хижаки прибули в зоопарк “Лімпопо” з різних континентів і стали справжньою окрасою українського звіринця. Вони мешкають у просторих вольєрах із високими стінами-сітками. Кожна тварина має власну назву (ім’я) та захопливу життєву історію. 

Сервал світлина

Псові 

Цілі родини звичайних, полярних, білих та червоних вовків мешкають у зоопарку “Лімпопо”. Вони не залишають байдужими жодних відвідувачів звіринцю. Поряд із вовками, у сусідніх вольєрах проживають неймовірно цікаві лисиці із пишними хутряними хвостами. Представники родини собачих відрізняються стрімкими, швидкісними рухами та прекрасним нюхом. 

Червоний вовк, Лімпопо, світлина
Червоний вовк, фото – Зоопарк “Лімпопо” / Zoo “Limpopo”, Фейсбук-сторінка

Примати 

У зоопарку “Лімпопо” проживає насильніший представник приматів — харизматичний та імпозантний бабуїн, альфа-самець. І діти, і дорослі полюбляють спостерігати його фантастичну міміку та кумедні рухи. Відвідувачі звіринцю також приділяють багато часу родинам орангутанів, гібонів, макак. Одним із найцікавіших є вольєр із мавпочками, посеред якого стоїть справжнісінький автомобіль. Тваринкам тут доволі цікаво, комфортно та весело.  

Примати-мавпи у вольєрі зоопарку, світлина
Фото мавпочок – Зоопарк “Лімпопо” / Zoo “Limpopo”, Фейсбук-сторінка

Птахи 

Зоопарк “Лімпопо” багатий на штучні водойми та міні-басейни. Для водолюбних птахів тут справжній рай. Величезні жовтодзьобі пелікани, рожеві фламінго, вінценосні журавлі, довгошиї лебеді, гуси та качки можуть досхочу купатись, пірнати та плавати. Птахи проживають в прекрасних умовах, максимально наближених до звичайного природного середовища. 

У іншій стороні зоопарку комфортно та затишно почувають себе пишнохвості павичі, орли, грифи, тукани, сови, папуги й пави. 

Павичі та перепілки, світлина

Парнокопитні 

Перед входом у зоопарк “Лімпопо”, на широкій загородженій території мирно пасуться верблюди й бики. Доречі, вони дуже полюбляють свіжі соковиті кавуни! Всередині звіринця є загони з козами, вівцями й круторогими баранами, осликами і гордовитими ламами. Обережно, останні ще й як плюються! 

Лами, світлина - Зоопарк "Лімпопо" / Zoo "Limpopo"
Лами, світлина – Зоопарк “Лімпопо” / Zoo “Limpopo”, Фейсбук-сторінка

Зоопарк “Лімпопо” — домівка й для інших тварин 

Великі й кумедні ведмеді стали воістину улюбленими для публіки. Фасад просторого вольєру для тварин побудований із товстого прозорого скла. Завдяки такому дизайну ведмежої домівки відвідувачі можуть із захопленням спостерігати за четвероногими звірами. Посеред вольєру є великий басейн для купання, а позаду нього  кількарівнева хатка-схованка для відпочинку тварин. Ведмежа домівка оснащена спеціальними трубками, один край яких знаходиться всередині, а інший — назовні. Опускаючи у трубку ласощі, усі відвідувачі зоологічного парку можуть пригостити косолапих мешканців улюбленими смаколиками, наприклад, яблуками і грушками. 

Неможливо не згадати про вольєри із кольоровими папугами-щебетунами, великим чорним круком, уважними й спостережливими сурикатами, колючими дикобразами, симпатичними єнотами й полосатими лемурами. Маленькі діти найбільше захоплюються хом’ячками, білочками, зайцями, сухопутними та плаваючими черепахами. 

Водоплаваючі черепахи, Лімпопо, світлина

Відпочинок для дітей і дорослих у зоопарку “Лімпопо” 

Аби прогулянка звіринцем приносила лише задоволення, на території є великий облаштований дитячий майданчик. Поряд із ним знаходиться зона розваг та затишне кафе. Тут можна смачно поїсти та насолодитись прохолоджуючими напоями влітку і чаєм та кавою взимку. 

Станом на початок 2022 року вхід для дітей віком до 5 років є безкоштовним. Діти від 5 до 14 років сплачують за квиток 90 грн, а дорослі — 130 грн. 

Слід згадати, що наша країна вельми багата на цікаві та захопливі звіринці. Прекрасні зоопарки в Україні  неодмінно варто відвідати і дорослим, і малятам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *